Followers

Labels

Saturday, November 17, 2012

FARSI Salusa - 16.11.2012 through Laura / Multidimensional OceanSalusa, 16 November 2012, 
through Laura / Multidimensional Ocean 
سالوسا  ۲۶  آبان  ۱۳۹۱
بوسیله: لورا

اعضای عزیز کرو ، ما بزودی ولرد سال ۲۰۱۳ خواهیم شد. سال موجود بسرعت در شرف پایان است. با این اندیشه ، حاکمان جهانخوار (Cabal) بشدت در تلاشند قبل ار عروج کامل کره زمین ، این کشتی را به صخره کوبیده (کنایه از متوقف کردن روند عروج است) با ایجاد خشم ، انتقام ، ترس ، نفرت و کشتارهای جمعی ، ارتعاشات انرژی کره زمین را کاهش دهند.  حاکمان جهانخوار از هیچ کاری برای زدن این کشتی به صخره کوتاهی نخواهند کرد.

آنچه که ما می بینیم در خاورمیانه در حال گسترش است ، نتیجه تصمیمات آنها برای کاهش ارتعاشات عشق و صلح است ، که بسرعت در حال گردش در اطراف کره زمین طی حدود دو هفته گذشته بود.

شما نباید جریان انرژی منفی را به قلب خود راه دهید ، شما باید شاهد قضایا باشید ولی لطفا" بخودتان اجازه ندهید که احساسات شما را به طرفداری از هر یک از طرفین این درگیری بکشاند. بیاد داشته باشید که برای عروج باید توان اینرا داشته باشید که خود را از موارد درام و غم افزایی که در حال شکل گرفتن است دور و بی طرفی را رعایت کنید. کارمای زیادی بین دو طرف اختلافاتی که بتازگی آغاز گردیده پاک و زدوده خواهد شد.

مردم این مناطق بوسیله حاکمان جهانخوار (Cabal) مورد سوٌاستفاده قرار گرفته و به عمد به نفرتی که ترسیم کننده دشمنی دیرین از اعصار گذشته است کشیده شده اند. 
سبب این اختلافات در اورشلیم ، بسی فراتر از آنست که قابل تصور بوده و به روزگار پیش از هرگونه نگارش رسمی تاریخ بازمی گردد.
این اختلافات احتمالا" شکل عمیقتری یافته و به دیگر مللی که علاقمندیهای پنهان به اورشلیم و بخصوص گنبد دارند ، سرایت خواهد کرد. 

بخودتان اجازه ندهید که به دامان ترس و هراس بیافتید. بدانید که نیروی شما بس عظیم است و نیروی عشق بسی عظیم تر. هرچند اوضاع از بسیاری زوایا در بدترین شکل خود بنظر می رسد ، بدانید این شرایط بوسیله حاکمان جهانخوار (Cabal) با هدف گسترش انرژی منفی روی سطح کره زمین طراحی و ایجاد شده است. 
برای پیروزی بر چالشهای پیش روی ، طی چند هفته باقیمانده ، مردم بیشتری باید از خوابی که به دقت برایشان طراحی شده بیدار شده بیکدیگر به پیوندند.

شما نباید بی تفاوت نسبت به درد و رنج آنهایی که در مناطق جنگی هستند باشید. برایشان دعا کرده و انرژی مثبت عاشق گونه ارسال دارید و هر طریق دیگری از این دست. و بهیچ وجه از هیچ یک از طرفهای درگیر پشتیبانی نکرده ، درباره آنهایی که چون عروسکهای خیمه شب بازی در دست حاکمان جهانخوار (Cabal) هستند نیز قضاوت نکنید. 

ما عشق و نور وجود خود را چون همیشه بر شما می تابانیم ، و مایلیم به شما عزیزان اطمینان دهیم که در بخش پایانی عروج مادرمان کره زمین ، شما نقش بسیار مهمی دارید که ایفا نمایید. این مهم هنوز باید بوسیله عده زیادی کشف شود.

من سالوسا از کره سایروس به شما اطمینان می دهم که ما شرایط روی کره شما را تحت نظر داشته و نیز در حال سامان دادن به خیل باختهایی که در حال وقوعند هستیم. نقش ما به عنوان راهنمایان عروج ، خدمت به خداوند است. هرچند می دانیم که درک روشهای الهی اغلب برای بسیاری از آنهایی که در جسمی (بدن) حلول کرده اند کمی مشکل است. 

با تشکر - سالوسا

Translator: Behi
Email: luisavasconcellos@hotmail.com

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

PRGInstructions HERE