Followers

Labels

Wednesday, April 25, 2012

Polish: Wiadomość Plejadian : Globalne Wezwanie do Działania


 


Wiadomość Plejadian : Globalne Wezwanie do DziałaniaPozdrowienia, moi drodzy. Dziękujemy za waszą dotychczasową asystę, podnoszenie wibracji oraz zwracanie się do wewnątrz w poszukiwaniu odpowiedzi. Niektórzy z waz zaczęli się telepatycznie kontaktować z waszymi gwiezdnymi rodzinami i jest to wspaniały sukces z waszej strony! Ufanie naszym wiadomościom i odejście od komputera w całkowitej wierze że wszystko będzie dobrze i że się ułoży bez ciągłego nadzoru było znaczącym wysiłkiem oderwania [od komputerowych środków przekazu] z waszej strony. Dziękujemy. To prowadzi was bliżej jedności, czy w to wierzycie czy nie. Wasza logika/rozum skłoniły was do myślenia że jesteście połączeni jedynie za pomocą połączenia internetowego, ale wielu z was szybko odkrywa że jesteście bliżej jedności gdy łączycie się za pośrednictwem czakry serca i za pomocą uczuć niż za pośrednictwem umysłu/logiki/patrzenia. Chwała tym, którzy podjęli ten odważny krok. Dla tych którzy nie ruszyli się jeszcze z płycizn, pora nauczyć się pływać na głębszych wodach. Spróbujcie! Gwarantujemy że będziecie przynajmniej dobrze dryfowali, jeżeli nic więcej. [Lol]Przechodząc do naszej dzisiejszej wiadomości. Powstrzymujemy się od powiedzenia że jest "pilna", ale prosimy o szybką uwagę i działanie w pomaganiu nam w pomaganiu wam WSZYSTKIM. I tak, poprzez WSZYSTKIM rozumiemy tych którzy ciągle jeszcze wciskają przycisk "drzemka" na budziku alarmu Wzniesienia 2012.
Głównym tematem na którym się skupiamy w tym momencie oraz poprzez następny tydzień jest wasz nowy system finansowy. Jeżeli pracujecie z energiami bądź medytujecie, poświęćcie nieco pozytywnej energii globalnemu dostatkowi. Jednak ważniejsze nawet jest, abyście rozpoczęli rozmowę która zainicjuje pozytywniejsze myślenie o jednej, globalnej walucie. Jak wiecie jest to bolesny temat dla wielu na waszej planecie. Przynosi nie tylko strach, ale również gniew i jawnie sprzeczne opinie. W tym momencie pragniemy dać wam listę zalet i korzyści jakie waszej planecie może przynieść globalny system finansowy.Po pierwsze i najważniejsze, jedna globalna waluta stwarza równe pole gry i kończy konkurencją dominacji oddzielnych walut.


Po drugie, jedna globalna waluta będzie wymagała bardzo wysokiego poziomu przejrzystości, który położy kres myleniu i oszustwom, jako że będzie wymagał honorowych osób do pracy w tej nowej instytucji finansowej. Nie martwcie się, prowadzone będzie dokładne sprawdzanie oraz testy psychologiczne dla kandydatów chcących pracować w tym nowym systemie, a będą oni musieli sprostać najwyższym standardom duchowym zanim zostanie im powierzona odpowiedzialność za ten nowy sektor.


Po trzecie, ten całkowicie nowy system wykasuje wszystkie poprzednie. Globalny reset oznacza, że wszystkie obecne długi względem dowolnego pożyczkodawcy w obecnych walutach zostaną anulowane i unieważnione. Otrzymacie wiele pytań na ten temat. Tak, oznacza to pieniądze które jesteście winni za dom, samochód, karty kredytowe, kredyty studenckie, itd. Generalnie, jeżeli jesteście winni pieniądze bankowi czy innej instytucji finansowej, te długi są kompletnie wyczyszczone, jako że pożyczone wam pieniądze przede wszystkim nigdy nie istniały.
Po czwarte, kiedy już wszyscy kabaliści zostaną zgarnięci a ich aktywa zajęte, ich całkowite bogactwo zostanie równo rozdzielone pomiędzy ludzi tej planety w nowej, globalnej walucie. I posiadanie jednej globalnej waluty znacznie ułatwi i przyspieszy proces redystrybucji bogactwa.To są generalne koncepty jednego globalnego systemu walutowego z jedną walutą równej wartości. Na ten moment nie mamy więcej szczegółów. Gdy będziemy je mieli, podzielimy się nimi z wami. O co prosimy was w tym momencie, to delikatne zasadzenie ziaren w waszej rodzinie i przyjaciołach, prosząc ich o kontemplację tego konceptu. Jeżeli spotkacie się z oporem podzielcie się powyższymi punktami i sprawdźcie czy to pomogło. Najlepszym podejściem jest "co jeśli", jedynie po to żeby zaczęli o tym myśleć. Tym co robimy z naszego punktu obserwacyjnego jest mierzenie wibracyjnej odpowiedzi na ten pomysł.Nie oznacza to że wasz nowy system finansowy nie jest opracowywany. Jest bardzo mocno opracowywany i niemal kompletnie gotowy do wdrożenia. Tym czego teraz potrzebujemy jest przetestowanie gotowości waszych ludzi na ten system. I prosimy was, naszą naziemną załogę Pracowników Światła, Wojowników Światła, Gwiezdnych Ziaren i innych abyście pomogli nam w tym przedsięwzięciu, jaki że chcemy wprowadzić ten projekt w życie tak szybko jak to tylko w ludzkiej mocy możliwe. I tak, pomimo że wiemy jak bardzo was to boli. KIEDY to się stanie JEST ,ponownie, zależne od was. I tak, ponownie chodzi o podnoszenie wibracji. I tak. nadal musicie w to wierzyć aby to zobaczyć.


Wiemy że to ciężkie, zniechęcające wyzwanie, jako że pieniądze są ciągle wysoce wrażliwym tematem pośród was i wielu będzie miało duże trudności z uwierzeniem w to, że uczciwa dystrybucja bogactwa i dostatku MOŻE być wasza. To ciągle to negatywne i pesymistyczne nastawienie trzyma globalny dostatek z dala. Kiedy większość z was (51%) uwierzy że finansowy dostatek może i będzie płynął hojnie do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na waszej planecie, wtedy możecie to urzeczywistnić.Wierzymy w was. Widzieliśmy czego możecie dokonać. Poczuliśmy waszą moc. Poczuliśmy waszą miłość. Jest bezkresna. Pamiętajcie o tym w miarę jak będziecie łagodnie szerzyli tą wiadomość i zachęcali waszych przyjaciół i ukochanych by wyobrazili sobie z wami świat bogaty w dostatek dla wszystkich, gdzie NIE istnieje brak czegokolwiek. I nie ma chciwości, bo wszyscy mają to czego tylko zapragną i więcej.
Wiemy że możecie to dla nas zrobić w ciągu tego tygodnia i przez weekend. Będziemy mierzyli wibracje na waszej planecie w miarę jak będziecie dzielili się tą wiadomością i nawiązywali rozmowy z waszymi ludźmi.Dziękujemy za całą waszą dedykację i pracę w ciągu ostatnich kilku tygodni! Podziwiamy was! Bądźcie dalej wspaniali!
Wasz kochający Plejadiański brat, Piotr.http://freerspirit.com/2012/04/10/pleiadian-message-a-global-call-to-action/ Jen Freer (channeler)


Translator:Michał 

1 comment:

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

PRGInstructions HERE