Followers

Labels

Wednesday, January 12, 2011

Latviesu: Steidzams vēstījums no Sen Žermēna- CĪŅA PAR JŪSU PRĀTU

Steidzams vēstījums no Sen Žermēna- CĪŅA PAR JŪSU PRĀTU


19.jūlijs/2010
Saņemts no Alīsijas A.Rammelas


Es Esmu Meistars Skolotājs Sen Žermēns un nāku šodien ar vēstījumu par Atmodu.

Šis ir ļoti svarīgs laiks uz Zemes, jo Viņa atrodas Jaunās Zemes dzimšanas pēdējā stadijā...viņa ir gatava brīdim laist pasaulē Jauno Zemi. Kopā ar to pienāks gals vecajai pasaulei un piedzims Jaunā Pasaule. Mēs vēlamies, lai jūs uz notiekošo skatītos šādā rakursā, tad viss izskatīsies daudz savādāk.

Jūs uz Zemes domājat, ka dzīvības došana jaunai dzīvībai ir jābūt sāpīgai. Jūs neticat, ka piedzimt var viegli un bez sāpēm, tomēr mēs apliecinām, tā tas tā var būt... un pirms daudziem gadsimtiem tā tas arī bija, tās dienas ir pagājušas, bet sevī jūs glabājat uzskatu, ka dzimšanai jānotiek lielās sāpēs.

Tieši tāpēc jūs šo pāreju uz Augstākām Dimensijām izejat ar tādām fiziskajām sāpēm jūsu pašu ķermeņos. Vienmēr ir arī cits ceļš, ja vien ļaujat aiziet vecajam un nederīgajam, tad pāreja nav sāpīga. Tomēr, jūs paši tam neticat, ka lietas var notikt viegli. Jūs stingri turaties pie pārliecības, ka dzīve ir grūta. Patiesību sakot, zemes ceļojumā uz priekšu jūs virza ticība ciešanām.

Mēs tagad nākam ar Vēstījumu par to, ka ikviens un katrs esat vecmāte Jaunās Pasaules piedzimšanā. Jūs sakāt „Kā? Ko mēs varam izdarīt?” Mēs esam jums gadsimtiem ilgi stāstījuši, un tagad- šodien atkal nākam pie jums ar to pašu vēstījumu...

MĪLIET SEVI...IESKATIETIES SEVĪ UN DZIEDINIET SEVI.

KAD ATKLĀJAT TO, KAS ESAT- JŪSU VIBRĀCIJAS MAINĪSIES UN PACELSIES UZ AUGSTĀKU APZIŅAS STĀVOKLI.

KAD PAAUGSTINĀT SAVAS PERSONĪGĀS VIBRĀCIJAS, TAD PAAUGSTINĀT VISAS PASAULES VIBRĀCIJAS—UN TAS IETVER UN ATTIECAS ARĪ UZ ZEMES MĀTI, MĪĻO GAIJU!

Mīļie, pietuvojas kritiskās masas daudzuma sasniegšanas brīdis un kamēr jums šķitīs, ka ir jāfokusējas un jāvērš uzmanība uz pasauli ar visām tās problēmām, tad TAS NAV TAS, KAS JUMS IR JĀDARA. Mēs zinām, ka šāda jautājuma nostādne un apgalvojums var likt jums nodrebināties un apšaubīt vēstījuma patiesumu. Bet, ja jūs patiešām saprotiet pasauli, kurā dzīvojat, un to spēku, kas jums piemīt, tad ZINĀSIET, ka tā ir PATIESĪBA. Tā pasaule, ko redzat savām acīm, tā nav reāla. Tā ir ilūzija!!! PAVISAM DRĪZ JUMS TAS IR JĀSAPROT UN JĀPIEŅEM, mīļie, pienācis laiks apgūt šo mācību stundu.

Jums redzamā pasaule ir jūsu prāta atspulgs- projekcija un jūsu domātās domas ir tās, ko REDZAT savā pasaulē. JŪSU SPĒKS „GLABĀJAS” JŪSU PRĀTĀ. Cīņa, ko izcīnāt, tā nav fiziska, tā nav par materiālo piederību vai tamlīdzīgām zemes lietām... cīņa notiek JŪSU PRĀTĀ. Jūsu prāti ir kaujas lauks un jūsu emocijas ir munīcija!! LŪDZU, SAPROTIET TO. Šīs vēstījums ir vitāli svarīgs, lai liktu nosvērties svaru kausiem MĪLESTĪBAS un GAISMAS labā.

Mentālā līmenī uz jums iedarbojas (uzbrūk) ar domām un tēliem, kas jūsu būtībā rada un, patiesībā, arī ir BAILES. Uz spēles likts jūsu prāts un emocijas un pret jums tiek pielietotas jūsu pašu domas un emocijas kā munīcija, kas grauj jūs pašus. Jūsu pasaule piedzims no jauna un Viņa eksistēs jums citā Augstākā Apziņas plānā, bet līdz brīdim, kad PERSONĪGI NEPACELSIET SAVAS DOMAS UN EMOCIJAS, LAI SASTAPTU JAUNO PASAULI, JŪS PALIKSIET TEPAT. Nesaku tāpēc, lai baidītu, bet tāpēc, lai darītu zināmu, ka jums nav jācīnās pret British Petrolium. Jums nav jācīnās, lai glābtu Līci. TIEŠI TUR JUMS NAV JĀVIRZA UN JĀKONCENTRĒ SAVA UZMANĪBA, mīļie... tā ir tā novēršana, kas vajadzīga tumšajiem, uz kuru tie vēlas, lai jūs koncentrētos!

Jūsu uzmanībai VIENMĒR JĀBŪT VĒRSTAI UZ SIRDI... JŪSU SPĒKS IR JŪSU SIRDĪ. Jūsu „bumbas” gatavotas no MĪLESTĪBAS... visa jūsu svētā zeme ir jūsu pašu prātā. Jums ir jāaizsargā savi prāti no tiem tēliem un domām, kas jums tiek pamestas no visām pusēm. Mēs esam te, lai palīdzētu, lai jūs saprastu, kas tieši jums ir jādara, jums jāzina par ko „cīnāties” un kas ir jūsu „munīcija”. Jūs cīnāties par brīvību domāt un lietot savu prātu pēc savas vēlēšanās, un jūs cīnāties ar Augstāko Vibrāciju Enerģiju nekā tā ir pretējai pusei- jūs ejat kopā ar MĪLESTĪBU.

Tāpēc, ka tā pasaule, ko redzat, ir tikai jūsu un kolektīvā prāta atspulgs. Lai mainītu to, ko redzat, JUMS IR JĀMAINA SAVS PRĀTS. Tas nozīmē, ka jums jāpieliek viss savs spēks un jāpasaka nē visam, kas nav savienojumā ar jūsu AUGSTĀKO ES, jūsu DIEVU ES, jūsu SIRDI.

Jums nav jādara tas, ko jums stāsta.

Jūs esat daudz stiprāki nekā domājat, bet neatradīsiet savu spēku līdz brīdim, kamēr savā lēmumu pieņemšanā neiesaistīsiet Dievisķo Gribu. Ja savas Sirds un Dvēseles līmenī NEJŪTATIES LABI, TAD NEDARIET TO! Tas ir sākums.

Jums ir jāsaprot, ka jums ir izvēle.

Jums jāsaprot, jums ir spēks un iespējas dzīvot tādā pasaulē, kādu vēlaties redzēt.

Jums visiem ir ‘izskalotas smadzenes’ par to, ka esat bezspēcīgi, jums ir iegalvota ticība par savu bezspēcību.
JUMS IR SPĒKS UN JŪS VARAT VISU. JUMS PIEDER VISS SPĒKS!

Mēs neesam agrāk nākuši ar šādu vēstījumu. Mēs paaugstinām mūsu vēstījumu toni, lai pieskaņotos tam, kas notiek otrā pusē. Dievišķajā Pasaule’neeksistē „pretējā puse”, jo Vienotā Apziņas stāvoklī vairs neeksistē dualitāte. Mēs ar jums runājam tajā līmenī, kādā atrodaties šajā brīdī, ja vien neesat pārvarējuši dualitātes ilūziju. Jūsu 3D realitātē, kuras prātos eksistē „labais un ļaunais”, dzīvo tādi, kuri izmisīgi cenšas kontrolēt jūsu prātu, emocijas un dzīves spēku.

Un tie, kuri tic dualitātei, ir visvārīgākie un pieejamākie viņu kontrolei un pārvaldīšanai. Kontrolētājiem nav Mīlestības, viņus baro masu prātu negatīvās emocijas. Mēs vēlamies, lai jūs saprastu- ja jūs par kaut ko baidāties, jūs tos nepārtraukti piebarojat ar savām bailēm. Šie cilvēki atrodas pie varas tikai tāpēc, ka paši esat devuši tiem varu un spēku valdīt pār jums, un paši esat nolēmuši, ka jums nav citas izejas no šīs situācijas (elles) uz zemes.

JUMS IR!! Jūsu prāts ir izeja un glābiņš, ceļš ārā no tumsas. Jūsu Sirds ir Ceļš uz Mīlestības un Prieka, Līdzjūtības un Skaistuma Augstākajām Realitātēm. Ja izvēlaties koncentrēties uz Jūsu paša Sirdi un nolemjat savienot savu prātu ar Kristus Prātu, tad redzēsiet, ka jums tūlīt pat un nekavējoties palīdz.

Mīļie, jums ir brīvā griba!! Mēs nevaram iejaukties, ja neesam aicināti, un mēs nevaram neko paveikt jūsu vietā, jums viss jāiemācās Pašiem. TĀDA IR JŪSU MĀCĪBU STUNDA šeit... Mēs palīdzēsim un asistēsim visos iespējamos veidos, bet nevaram iejaukties jūsu Dvēseles mācībās. Jūs nebūt nepiesaucat un nelūdzat mūs tik bieži un daudz kā mēs gribētu. Mēs nevaram atnākt, ja neesam aicināti un jums ir jāatmet tās domas par to, ka mēs tiekam „traucēti” ar jūsu neprofesionālajiem un maznozīmīgajiem lūgumiem. Šajā brīdī nekas tāds neeksistē, sīkumu nav.

Daudzas reizes esam lietojuši sekojošu analoģiju, tā ir vienkārša un nemaz nevar būt vēl vienkāršāka, to var saprast visi. Iedomājieties, ka skatāties spogulī. Spogulī jūs redzat savu atspulgu. Un atspulgā uz sejas ir redzama pumpa. Tagad, redzot spogulī pumpu, vai jūs to aizskarsiet metoties virsū spogulim? Nē. Jūs vērsīsieties tur, kur tā patiešām atrodas- - jūsu sejā! Atspulgs tikai parāda to, kas ir jūsu. Tieši tas pats attiecas uz jūsu pasauli, kurā dzīvojat un to, ko redzat ap sevi.

Dažas lietas ir absolūti personīgas, jo tās ir atdzīvināts atspoguļojums jūsu paša prātam, vai arī tas ir kaut kas traumatisks un katastrofisks, kas notiek pasaules līmenī, piemēram, Līča naftas izplūdums. Jūs varat teikt: „Es to neizraisīju! Man pat prātā nav bijušas tādas domas par naftas noplūdi pirms tas nenotika.” Patiesībā, tas ir kolektīvais prāts, kas „uzķer” visas negatīvās domas un emocijas, kuras sūtāt ārā no sevis...un, ja masu prāts kolektīvi ir negatīvi noskaņots par bezspēcību pret naftas magnātiem, tad Jā! Jūs esat palīdzējuši notikt šai nelaimei!

Pirmais solis ir- uzņemties atbildību par savu jau paveikto ieguldījumu un līdzdalību, vai nu tad, kad uzpildat degvielu savā auto vai tas ir tad, kad jums jāziedo kādas izpriecas tāpēc, ka pacēlušās degvielas cenas. Jo vairāk koncentrējaties uz ilūziju, jo vairāk tā izplatās jūsu realitātē. Enerģija plūst turp, kurp ir vērsta jūsu uzmanība. Tas ir pietiekoši vienkāršs likums, ko vajadzētu ievērot, vai ne? Jā, tas pieprasa prāta disciplīnu un visdedzīgāko vēlmi dzīvot dzīvi, ko esat kop-radījuši ar Avota Enerģiju...bet, mīļie, tas ir Jūsu Spēks.

Risinājumu meklējumos, jums nav visa sava uzmanība jāvērš uz kādu nelaimīgo notikumu. Līča attīrīšana ir savādāks process nekā daudz bīstamākas negatīvās enerģijas apjomu koncentrēšana kolektīvajā prātā, ienīstot BP un tos, kas koncentrējušies uz Zemes iznīcināšanu. Jūs domājat, ka esat īpaši aktīvs pārmaiņu dalībnieks, ienīstot tos, kas atrodas jums pretējā pusē...bet Pievilkšanās likums māca- tas ko ienīstat vai kam sūtāt savu enerģiju, nav svarīgi kādas vibrācijas, jūs to piesaucat savā dzīvē.
Jūs nepalīdzat Gaijai sūtot naidpilnas domas un emocijas cilvēkiem, kurus jūtat esam nekrietnus!

Mīļie Bērni, jūs neesat upuri, jūs esat līdz-radītāji!!

Tiklīdz to apjautīsit, tā veiksiet savā apziņā milzīgu lēcienu.
Jums ir jākontrolē savas domas un emocijas!

Pievilkšanās likums netika radīts tāpēc, lai jūs lietotu savu domu straumi lielāku materiālo labumu radīšanai un apmierinātu savu alkatību un patmīlību. Pievilkšanās likums tika ieviests jūsu mentālās apziņas straumēs tāpēc, lai jūs spētu izmantot šī likuma spēku un mainītu jūsu pasauli, un lietotu to nevis personīgam labumam, bet gan VISPASULES PĀRPILNĪBAI un AUGŠĀMCELŠANAI. Materiālisms ir vecās pasaules programma. Jūsu Augstākajam Es ir pilnīgi citi uzdevumi un plāni par to kā pielietot Pievilkšanās likumu.

Ja Līdzīgais pievelk Līdzīgo ar nodoma, domas un pozitīvu emociju spēku, kā jūs varētu pielietot šo likumu, lai novērstu jau izdarīto?? Ko jūs varētu vēlēties piesaistīt, kas dotu labumu pasaulei un Gaijai, būdami tās vecmātes??? Tāds ir jūsu darba rīks palīzot viņai dzemdēt jauno psauli, un jūs to lietojat saviem savtīgiem mērķiem. Mostieties, mīļie zemes cilvēki un saprotiet- jūs NEESAT CILVĒKU BŪTNES... jūs nekad neuzzināsit, Kas Jūs Esat, ja turpināsiet raduzīties uz savu „miesu” kā apstiprinājumu savai realitātei un identiātei. Kāds un Kas Jūs Esat- IEDZĪVINA un ATDZĪVINA miesu. Šī sapratne jūs paglābs.

Jums jāsāk samazināt savas bailes no nāves.

Tas ir tumsas spēks pār jums.

Jums visiem ir bail mirt, tāpēc, ka nezināt, ka nāve ir nereāla.

Viņi to zina un, ja vien jūs saprastu un zinātu- jūs neesat tikai jūsu ķermenis- tad jūs kļūtu pilntiesīgi! Jūs esat neuzvarami!
Tumšie slēpj to no jums, un pielieto atkal un atkal, un atkal, pievazājot jūsu prātu ar baiļpilnām domām, kas sevi parāda jūsu pašu ķermeņos kā „īstas un reālas” slimības un kaites. Jums pieder jūsu spēks, bet esat ļāvuši ar to rīkoties tiem, kuri vēlas jūs kontrolēt.

PIENĀCIS LAIKS, LAIKS IR KLĀT, un tas ir pienācis VISIEM JUMS atcerēties, Kas Jūs Esat un no kurienes jūs PATIEŠĀM nākat, kādēļ te ieradāties.

Mēs apgalvojam, kad Amostaties savas Būtības PATIESĪBAI, tad viņiem vairs NAV VARAS pār jums, lai kas notiktu!

Jūsu prāts ir jūsu vissmalkākais un vērtīgākais līdzeklis un JUMS TAS PIEDER, tikai esat ļāvuši nelabajam tur ierīkot nometni. Pienācis laiks paņemt atpakaļ to, kas jums pieder. Pienācis laiks izdzīt dēmonus no jūsu prāta un ceļos nometoties lūgt Svētajam Garam ienākt jūsu prātā un jūs atbrīvot.

Mēs gaidām, mēs nevaram palīdzēt līdz neesat pieņēmuši lēmumu atbrīvot savu prātu no baiļu un ilūzijas žņaugiem.

Tieši tagad, ja vēlaties, nometieties ceļos un lūdziet mums, Gaismas Skolotājiem un Gaismas Būtnēm, atbrīvot jūs no prāta klamburiem, atbrīvot jūs no iluzorās pasaules saitēm, atbrīvot jūsu sirdi no depresijas un skumju emocijām, vainas un bailēm. Mēs gaidām, lai palīdzētu. Tas prasa tikai vienu patiesu, sirsnīgu un īstu lūgšanu no sirds, lai atmodinātu Dievišķo Stādu tajā tumšajā sēklas kodolā un vienā mirklī atvērtos, sākot rāpties augšup, augt pretim saules gaismai.

Patiesais Es gaida šo sēklas atsprāgšanu....nepamodušies, jūs esat tumšs kodols, kas apglabāts dziļi sirdī, bet kodolā atrodas Sēkla, kas nes Patiesību, zinot par jūsu Dievišķo Būtību un Izcelsmi. Tā tikai gaida, lai atvērtos un kļūtu par Dievišķu Ziedu Dieva Mīlestības Dārzā. Mēs laistīsim jūs, virzīsim jūs uz jauno nevainīgo pasaules būtību...Uzticieties kaut kam varenākam un lielākam nekā tikai Paši Sev, kaut kas daudz Lielāks atrodas JŪSU iekšienē...alkstot un gaidot piedzimšanu.
Jūs esat neaptverami spēkpilni, jūs to zināt jau ļoti sen...daži tikai tagad mostas tam, ka neesat miesa un kauli, bet kaut kas vairāk. Tas kaut kas vairāk prasa visu jūsu pašreizējo uzmanību. Jums jāieiet sevī, ik dienas jāmeditē, jākoncentrējas Mīlestībai pret sevi un citiem. Ik reizi, kad izdarāt necienīgu izvēli, jūs izrādāt necieņu Visam. Izvēlieties viedi.

Mīļie, planētas Zeme bērni, jums ir jāmostas. Pienācis laiks. Tas ir jūsu prāts, kas pretojas, tas ir jūsu prāts, kas jums ir jāaizsargā. Jums ir jāieiet savā sirdī, kad jūtaties nedroši vai bailīgi. Jūsu drošība atrodas Sirds dziļumu Svētnīcā. Izslēdziet TV. Pārstājiet lasīt ziņas, kas nerunā neko labu, kas liek jums justies slikti. Jūs nevar kontrolēt, ja nelietojat un neklausāties mēdiju ziņas. Pieprasiet, lai internets būtu atvērts brīvām izpausmēm un runām! Domājiet!!! Lietojiet Pievilkšanās Likumu. VIENMĒR KONCENTRĒJIET UZMANĪBU TIKAI UZ LABO.

Tas taču ir tas ko gribat? Koncentrējieties uz to, nevis uz pretējo negatīvo.
Jums ir spēks, tikai jums viedi tas jāpielieto. Jūs taču nevēlaties kļūt par naidīgiem un negatīvi noskaņotiem, jo tad būsit tādi, kādus jūs grib redzēt tumsa.

Tie vēlas jūsu prātu. TAS JUMS IR JĀZINA.
Tie dara visu, lai turētu jūs pastāvīgā baiļu stāvoklī...
KĀ JŪS VARAT SEVI SAGLABĀT POZITĪVĀ NOSKAŅOJUMĀ?? Neielaidiet tos savā prātā! Ja lūdzat vai meditējat, tad koncentrējieties uz Mīlestību un Debesīm uz Zemes, uz Mātes Gaijas Augšāmcelšanos... jūs to pievilksiet un pieredzēsit...tāds ir Pievilkšanās Likuma Visaugstais mērķis.
Mēs jūs šodien atstājam milzīgas Mīlestības Svētībā, pie atvērtām Kristus Apziņas durvīm. Mēs nevaram ieiet jūsu vietā, mēs varam lūgt un aicināt jūs ienākt Mūsu Dievišķajā Prātā, tur vienmēr būsit drošībā.

Jūsu domas ir jūsu ieroči, mīļie bērni, kādas „bumbas” vēlaties mest? Mīlestības vai baiļu?

Un, vai vēlaties uzņemties atbildību par vietu, kur tās krīt???
Jūs radāt vai iznīcināt savu zemi ar jūsu prātu, Zeme ir ar jums...
Ko vēlaties pieredzēt?
Kas jūs vēlaties Būt?

Lai domas par Debesīm pilda jūsu prātu, ES ESMU SEN ŽERMĒNS un mēs esam jūsu GAISMAS SKOLOTĀJI

Šis vēstījums tika saņemts caur kanālu Alisiju A.Rammeli
Spiritual Unfoldment: The Awakening of One Divine Heart
http://www.spiritualunfoldment.net/

tulkoja Māra Brante

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

PRGInstructions HERE