Followers

Labels

Wednesday, February 12, 2014

Turkish -- İLK TELEPATİK TEMAS ÇAĞRISI/First Contact - Live Telepathy Event.


İLK TELEPATİK TEMAS ÇAĞRISI


16 Şubat 2014 Greenwich saatiyle 19.00 istanbul +2 saat.(Lütfen saat farkını internetten kontrol ediniz)

BİLGİ VE YER


* Bu olaya katılmak için herhangi bir özel gereksinim yoktur. Saygılı bir önceden hazırlanma , açıklık , meraklılık ve samimiyet olması bu telepatik teması destekleyecektir.

* Lütfen telepatik iletişim sırasında kulaklık kullanmayınız.
* Telepatik iletişime karşı ' şüphecilik' üzerine bir kaç söz.

Telepatik iletişimlere karşı 'sağlıklı şüphecilik' konusunda söylenebilecek çok fazla birşey yoktur. Durum esasında daha çok bunun tersidir. Bu tutum genellikle rasyonel ve analitik tartışmalara dayanmaktadır. Bu tartışmalar çoğunlukla beynin sol kısmı olan entellektüel kısımdan kaynaklanmaktadır 

Basitçe eğer telepatik iletişim sürecinde bunu analiz etmeye ve değerlendirmeye çalışırsanız bir bariyer oluşturursunuz. İnce telepatik mesajlar analitik ve rasyonel düşüncelerle çakışır.


Bu, iletişimler sırasında açık ve ön yargısız olmanızın çok önemli olmasının da sebebidir. Sunum düşüncelerinizi beyninizin sağ kısmına odaklı tutmanıza yardımcı olacaktır, bu ' zihninizden düşünceleri boşaltınız' demektir.

BİREYSEL TELEPATİK İLETİŞİM

* Telepatik iletişim sadece katılımcı tarafından kurulacaktır, bizim kozmik yıldız kardeşlerimizle iletişim içerisinde olanlar tarafından değil. Bu bizim hür irademize saygıdır ve sadece iletişim açıkça belirtildiği sürece kurulacaktır.

* Telepatik temas dizisi basittir ve bu olayın başındaki kozmik yıldız kardeşlerimiz ile de bu durum konusunda anlaşılmıştır. 

Prosedür telepatik bir bağın belirgin bir şekilde istenmesi ile kurulacaktır, başlangıç selamlama ve iletişimin sonu hoşçakal'larladır. Aradaki iletişim günlük konuşma prosedürü şeklinde devam eder. 

* Bütün olay temsilci aracılığıyla ve sunum eşliğindedir, böylece katılımcılar kendi telepatik iletişimlerini konsantre olabilirler. 

* İlk başta temsilci sizi bir rahatlama egzersizi, bir görüntü egzersizi ve aynı zamanda bir 'test sürüşü'ne çıkaracaktır ki bu sizin bir telepatik farkındalığa varmanızı sağlayacaktır.

* Bundan sonra siz bizim yıldız kardeşlerimizden biriyle telepatik iletişiminize devam edeceksinizdir. Siz seçmiş olduğunuz herhangi bir soruyu sorabilir ve herkes adına bir cevap alabilirsiniz. 

* Her katılımcı yıldız kardeşlerimizle ayrı bir iletişime sahip olacaktır. Bu bireysel iletişim yaklaşık 20 dakika sürecektir.

* Her katılımcı için ayrı bir yıldız kardeş muatap olacaktır.

* Yıldız kardeşlerimiz bizimle telepati yoluyla iletişim kurabileceklerinden dolayı oldukça memnunlar. Yani eksik bir şey yapamazsınız.

DESTEKLEYİCİ HAZIRLIKLAR

Rahat huzurlu ve ahenkli bir ortam oluşturunuz.

* Zaman baskısı altında olmadığınızdan emin olunuz.

* Telepatik iletişiminiz sırasında hissettikleriniz not alabilmek için bir kağıt ve kalemi hazır bulundurunuz.

* İletişimden birkaç saat önce alkol ve kahve alımını durdurunuz, her ikisi de telepatik iletişimin kalitesini düşürebilir.

* Bütün gün boyunca içebildiğiniz kadar bol su içiniz.

* Yeni ve beklenmedik bir şeye karşı açık fikirli olunuz.

* Neşeli olunuz! Telepatik iletişim sadece bir 'düşünce iletimi' değildir. Bu çok yönlü bir yoldur ve duygu ve duyusal izlenimlerin değişimini de kapsamaktadır

EK BİLGİLER

* Öncelikli bilgi bu iletişim için bir ön koşul değildir, herkes bu telepatik yeteneğe sahiptir.
* Telepatik iletişimler beynin sağ kısmını (sezgi ve yaratıcılık üstü) bölgesiyle bağlantılı olduğu için müzikal etkinlikler, şarkı söylemek, çizim yapmak telepatik yetenekleri geliştirmek için avantaj sağlar.

* Eğer mümkünse iletişim sırasında ortam ışığı loş olsun.

* Arzu edenler için facebookta herkesin katılabileceği bir grup oluşturduk.
İletişimleriniz konusunda burada paylaşımlar yapabilirsiniz. First Contact - Live Telepathy Event. 


 Cev: Pınar Gelişir 

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

PRGInstructions HERE